Aktuality

Přihlašování a odhlašování stravy v průběhu měsíce si provádí každý strávník samostatně, prostřednictvím internetu, terminálu nebo přes mobilní aplikaci pro telefony používající operační systém Android. Stravu na následující den je možné si přihlásit nebo případně odhlásit každý pracovní den a to do 10 hodin. Každý strávník má své vlastní přihlašovací uživatelské jméno a heslo na webové rozhraní. Stávajícím strávníkům Gymnázia Hejčín a Slovanského gymnázia zůstávají uživatelská jména a hesla stejná. Novým strávníkům budou uživatelská jména a hesla přidělena v kanceláři školní jídelny.

Novým strávníkům Slovanského gymnázia budou čipy přiděleny v kanceláři Slovanského gymnázia a poté aktivace čipů ke stravování proběhne v kanceláři školní jídelny.
Novým strávníkům – žákům Gymnázia Hejčín budou vydány bezkontaktní čipy nebo ISIC karty ve škole, které je nutné následně zaktivovat v kanceláři školní jídelny do stravovacího software.
Stávající čipy ( Slovanského gymnázia) a stávající čipové karty zůstávají v platnosti (nemusí se již aktivovat) .
Strávníci Střední průmyslové školy strojní Olomouc, Středního odborného učiliště Kosinova si musí svůj čip rovněž ke stravování aktivovat ve školní jídelně.

 

KROKY PRO PŘIHLÁŠENÍ, ODHLÁŠENÍ INTERNETEM:
www.strava.cz, číslo našeho zařízení 1692
– stravné – přihlášení uživatele – zadat uživatelské jméno – heslo – odeslat – objednávky stravy – provést požadovanou změnu (odhlášení nebo přihlášení) – odeslat – konečné odhlášení uživatele z aplikace.
Doporučení: objednávky stravy si provést na celý měsíc dopředu a potom si v průběhu měsíce upřesňovat jednotlivé objednávky dle nabízeného výběru z jídel (nejpozději den předem do 10,00 hodin).

Pro strávníky výdejny z budovy tř. Jiřího z Poděbrad je výběr ze dvou druhů jídel v pátek a ze tří druhů jídel od pondělí do čtvrtka, z budovy Pasteurova je výběr ze dvou druhů jídel od pondělí do pátku.

 

Veškeré informace k přihlášení ke stravování naleznete ve Vnitřním řádu školní jídelny.

V případě nejasností nás bez obav kontaktuje na tel. čísle.: 585 412 393, 727 958 979 nebo e-mailem na infojidena@gytool.cz.

Těšíme se na nové strávníky!

Facebooktwitter